Документ № 357 від 08.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.10.2021


УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

08.10.2021 м.Вараш №357
 
Про надання дозволу громадянам ------, ------ на вчинення правочину

Розглянувши подання служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради від 04.10.2021 року №01-46/984, враховуючи акт перевірки згідно заяв громадян ------, ------ від 01.10.2021 року №121/01-46, відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянам ------, ------ на вчинення правочину, а саме: на надання згоди на підписання та укладення договору дарування 1/3 частки житлового будинку, що знаходиться за адресою: ------, на користь та в інтересах неповнолітньої дитини,------, ------ року народження, де вона має право користування вищевказаним житловим будинком.

2. Надати дозвіл громадянам ------, ------ на вчинення правочину, а саме:на надання згоди на підписання та укладення договору дарування 1/3 частки земельної ділянки, що знаходиться за адресою:------, кадастровий номер: ------, на користь та в інтересах неповнолітньої дитини,------, ------ року народження.

3. Надати дозвіл громадянам ------, ------ на вчинення правочину, а саме: на надання згоди на підписання та укладення договору дарування 1/3 частки житлового будинку, що знаходиться за адресою: ------, де право користування має неповнолітня дитина,------, ------ року народження.

4. Зобов’язати громадян ------, ------ направити в службу у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради копії договорів, укладених відповідно до даного рішення виконавчого комітету.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міськогоголови з питань діяльності виконавчих органів ради М.Волинця.

В.о міського голови                                                          Михайло ВОЛИНЕЦЬВкладення: