Документ № 256-р від 06.10.2021 р. Чинний


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

06.10.2021 №256-р
 
Про призначення уповноважених осіб з публічних закупівель та затвердження Положення про уповноважену особу з публічних закупівель виконавчого комітету Вараської міської ради

З метою забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних коштів, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель товарів, робіт та послуг, відповідно до статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економіки України від 08 червня 2021 р. №40 «Про затвердження Примірного положення про уповноважену особу», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити уповноваженою особою з публічних закупівель, відповідальну за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель робіт та послуг виконавчого комітету Вараської міської ради ВОЛОХ Вікторію Валеріївну, головного спеціаліста, фахівця з публічних закупівель відділу публічних закупівель управління правового забезпечення виконавчого комітету Вараської міської ради.

2. Призначити уповноваженою особою з публічних закупівель, відповідальну за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель товарів виконавчого комітету Вараської міської ради СОКОЛЕНКО Анну Михайлівну, головного спеціаліста, фахівця з публічних закупівель відділу публічних закупівель управління правового забезпечення виконавчого комітету Вараської міської ради.

3. Затвердити Положення про уповноважену особу з публічних закупівель виконавчого комітету Вараської міської ради (додається).

4. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови від 25.01.2017 № 21-р «Про призначення уповноваженої особи з публічних закупівель та затвердження Положення про неї» та від 21.09.2018 № 279-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 25.01.2017 №21-р «Про призначення уповноваженої особи з публічних закупівель та затвердження Положення про неї».

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. міського голови                                                  Михайло ВОЛИНЕЦЬВкладення: