Документ № 254-р від 04.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.10.2021


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

04.10.2021 м.Вараш №254-р
 
Про проведення громадського обговорення питання найменування вулиць Вараської МТГ

З метою впорядкування адресного реєстру, розглянувши звернення старост села Більська Воля О. Рудника за №123 від 12 липня 2021 року та села Сопачів С. Бойка за №45 від 12 липня 2021 року стосовно перейменування вулиць, що попадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, статті 7 Закону України «Про географічні назви», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, керуючись пунктом 1,20 частини чотири статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Винести на громадське обговорення питання щодо перейменування вулиць, що попадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» в с.Більська Воля, с.Сопачів та м.Вараш.

2. Встановити строк проведення заходів з громадського обговорення щодо перейменування вулиць - два місяці з моменту оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення.

3. Організацію з проведення громадського обговорення покласти на комісію з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської ради.

4. Пропозиції щодо найменування подаються в письмовій чи усній формі на адресу : м.Вараш, майдан Незалежності, 2, 2 поверх, відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради, E-mail:amb@varash-rada.gov.ua до 01 грудня 2021 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови                                                         Михайло ВОЛИНЕЦЬВкладення: