Документ № 256 від 26.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.07.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

26.07.2021 №256
 
Про визначення способу участі батька --- у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною

Захищаючи інтереси малолітньої дитини, враховуючи протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 22.07.2021 року №8, висновок служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради від 02.07.2021 року №02-09/691, відповідно до пункту 73 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866, статтей 157, 158 Сімейного кодексу України, статті 15 Закону України «Про охорону дитинства», статті 1 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради        

В И Р І Ш И В:

1. Визначити спосіб участі батька ---, --- року народження, зареєстрованого за адресою: ---, фактично проживає за адресою: --- у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною ---, --- року народження, зареєстрованою за адресою: ---, таким чином:

- другі, четверті вихідні місяця з 11.00 год. суботи до 20.00 год. неділі за місцем проживання батька;

- два будні дні з 17.00 год. до 19.00 год. щотижня у вівторок та четвер;

- один місяць літнього періоду.

2. У разі, якщо побачення відбуваються за місцем відмінним від місця проживання батька, --- повідомляє матір дитини про місце перебування дитини під час зустрічей з батьком не пізніше, ніж за добу до зустрічі.

3. Батькам --- та --- за два дні до зустрічі батька з дитиною обмінюватись інформацією щодо фактичного місця проживання та перебування дитини, враховувати при цьому стан її здоров’я, розпорядок дня та інші обставини, що мають значення для організації побачень з нею.

4. У разі, якщо побачення не відбулось у визначений день та час повністю або частково з поважних причин, то цей час переноситься на інший зручний для дитини та батька час та день.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М. Волинця.

Міський голова                                                                    Олександр МЕНЗУЛВкладення: