Документ № 242 від 15.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.07.2021


УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

15.07.2021 м.Вараш №242
 
Про затвердження протоколу №1 від 15.07.2021 Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до пунктів 9, 10 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року №615, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити протокол №1 від 15 липня 2021 року Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року №615, що додається.

2. Направити копію даного рішення виконавчого комітету Вараської міської ради на адресу Рівненської ОДА, як розпоряднику субвенції за місцевими бюджетами для прийняття рішення щодо розподілу коштів субвенції.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М.Волинця.

Міський голова                                                                             Олександр МЕНЗУЛВкладення: