Документ № 241 від 14.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.07.2021


УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

14.07.2021 №241
 
Про затвердження Регламенту інформаційної взаємодії при виникненні або загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру, їх ліквідації та мінімізації наслідків у межах Вараської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

З метою забезпечення оперативного інформування, визначення порядку, термінів подання та обміну інформацією (повідомленнями) між підприємствами, установами та організаціями Вараської міської територіальної громади про факти виникнення або загрози виникнення, розвиток і ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного, природного та іншого характеру в межах ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» та від 24 березня 2004 року №368 «Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями», наказу МВС України від 06.08.2018 №658 «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2018 року за № 969/32421, керуючись підпунктом шість пункту «б» частини першої статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Регламентінформаційної взаємодії при виникненні або загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру, їх ліквідації та мінімізації наслідків у межах Вараської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, згідно з додатком.

2. Суб’єктам господарювання, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності Вараської міської територіальної громади у разі виникнення або загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та іншого характеру організувати подання інформації відповідно до Регламенту та додатків 1-10.

3. Організацію виконання рішення та узагальнення даних покласти на Вараський районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській областіта відділ цивільного захисту населення управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 30 березня 2016 року №75 «Про затвердження Регламенту взаємодії при виникненні або загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та іншого характеру, їх ліквідації та мінімізації наслідків у межах ланки територіальної підсистеми єдиної державної ситеми цивільного захисту м. Кузнецовськ».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                              Олександр МЕНЗУЛВкладення: