Документ № 216 від 14.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

2021/06/17


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

14.06.2021 №216
 
Про організацію проведення нового конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш

З метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків міста, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, враховуючи, що проєкт рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 09.06.2021 №209 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Вараш» не прийнято, відповідно до пункту 5 статті 13 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» (зі змінами згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.08.2018  №211), керуючись пунктом «а» статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Здійснити в установленому законодавством України порядку організаційні заходи щодо підготовки та проведення нового конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком:

1.1. Оголосити конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш в будинках згідно з переліком будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком (додаток 1).

1.2. Створити конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш, що діє відповідно до положення, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 28.02.2019 №18 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш», та затвердити її склад згідно з додатком 2.

2. Доручити конкурсній комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш:

2.1. Сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш.

2.2. Розробити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Вараш та подати її на затвердження виконавчому комітету Вараської міської ради.

3. Установити, що до моменту визначення переможців конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку і укладення договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком послугу з управління багатоквартирним будинком продовжує надавати у відповідних багатоквартирних будинках виконавець такої послуги, який надавав відповідні послуги до початку проведення конкурсу, – комунальне підприємство «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради.

4. Установити, у разі якщо на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, це рішення на такі будинки не поширюється.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ігоря Воскобойника.

Міський голова                                Олександр МЕНЗУЛ                                                Вкладення: