Документ № 201 від 31.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

03.06.2021


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2021 №201
 
Про створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

З метою вдосконалення системи надання допомоги особам, постраждалим від насильства, запобігання та протидії насильству в сім’ї, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 824 «Про затвердження типових положень про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», керуючись статтями 34, 59 Закону  України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, при Вараському міському центрі соціальних служб.

2. Затвердити Положення про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (додається).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                              Олександр МЕНЗУЛВкладення: