Документ № 33 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №33
 
Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту Вараської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки

З метою ефективного розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, формування патріотичних почуттів у жителів Вараської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», керуючись пункту 22 частини першої статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму розвитку фізичної культури і спорту Вараської міської  територіальної громади на 2021 -2025 роки (далі – Програма), згідно з  додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської  територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської  територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради  щорічно у квітні місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом функціональних обов’язків та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: