Документ № 2040 від 29.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

15.12.2020 опубліковано в новій реадкції

Публікація документу

29.10.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

(нова редакція від 15.12.2020)

29.10.2020 №2040
 
Про затвердження програми розвитку культури та туризму на 2021-2025 роки

З метою забезпечення реалізації комплексу культурно-мистецьких програм і проєктів, успадкування та популяризації української національної культури, виховання у громадян почуття патріотизму, поваги до держави, відзначення на належному рівні державних свят, формування позитивного іміджу громади та задоволення потреб мешканців Вараської міської територіальної громади у якісному та активному дозвіллі, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території парку, відповідно до ст.ст. 3, 4, 12, 13, 31-34 Закону України «Про культуру», статті 5, пункту 1 частини першої статті 10, статті 34  Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити програму  розвитку культури та туризму на 2021-2025 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2.  Відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради та Комунальному закладу «Парк культури та відпочинку» забезпечити організацію та виконання заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджетВараської міської  територіальної громади на відповідний бюджетний період.

4.  Відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому місяці інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію міської ради  з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                                         Олександр МЕНЗУЛ 

Вкладення: