Документ від 19.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.06.2020


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
19.06.2020
 
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

1. Зміст проєкту

Проєкт рішення виконавчого комітету Вараської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом».

Проєкт розроблений відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 та ін.

Невідповідність собівартості перевезень пасажирів з діючим тарифом ставить під загрозу стабільність забезпечення населення міста послугами з пасажирських перевезень  на міських маршрутах і може призвести до суттєвого обмеження надання цих послуг споживачам, а також до несвоєчасної оплати обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

Дана проблема поширюється в межах всього міста та впливає на всіх членів територіальної громади, які користуються даним видом послуг і впливає також на суб'єктів господарської діяльності, які займаються пасажирськими перевезеннями.    

Прийняття запропонованого проєкту рішення – регуляторного акта дасть можливість вирішити дану проблему та покращити якість наданої послуги.

2. Розробник регуляторного акта та адреса за якою надсилаються зауваження та пропозиції

Відділ економіки виконавчого комітету Вараської міської ради

Поштова адреса: м.Вараш, майдан Незалежності 1, каб.210

Електронна адреса: viktoriya.voloh@varash-rada.gov.ua

3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу

Проєкт рішення виконавчого комітету Вараської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом» разом із аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному вебсайті Вараської міської ради www.varash-rada.gov.ua (розділ документи/регуляторна політика) 22.06.2020 року.

4. Інформація про строк протягом якого приймаються зауваження та спосіб надання пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань надаються розробникові регуляторного акта в письмовому та електронному вигляді, протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту рішення - регуляторного акта.

Зміст повідомлення про оприлюднення регламентовано ст.9 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».