Документ від 22.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.05.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
22.05.2020
 
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу

Зміст проєкту: Проєкт рішення Вараської міської ради №1879 від 21 травня 2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття» підготовлений з метою реалізація повноважень органів місцевого самоврядування на підставі створення економічних умов раціонального використання земель для забезпечення необхідної основи для формування фінансово – економічної бази за рахунок справляння плати за землю.

Найменування розробника проєкту: відділ з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Вараської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: проєкт рішення Вараської міської ради №1879 від 21 травня 2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття» та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Вараської міської ради rada@varash-rada.gov.ua (розділ «Документи»/«Регуляторна політика») 25 травня 2020 року.

Інформація про строк та спосіб надання зауважень та пропозицій: строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються пропозиції та зауваження до проєкту рішення Вараської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Заболоття» становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, майдан Незалежності, 1, каб. 216, телефон (03636) 2-40-79.