Документ від 02.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
02.12.2019
 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу

Зміст проекту

Проект рішення виконавчого комітету від 02 грудня 2019 року №300 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Вараш» прийнятий з метою запобігання порушень в роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств та житлового сектору.

Найменування розробника проекту: Відділ майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради

Адреса сторінки в мережі Інтернет:www.varash.rv.gov.ua  (розділ документи/регуляторна політика)

Інформація про спосіб оприлюднення регуляторного акта:

Проект рішення виконавчого комітету від 02 грудня 2019 року №300 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Вараш» разом із аналізом регуляторного буде розміщено 03.12.2019 року на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та її виконавчого комітету www.varash.rv.gov.ua.

Інформація про строк та спосіб надання зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції просимо надсилати у письмовому вигляді розробнику регуляторного акта протягом одного місяця з дня опублікування проекту рішення.

Поштова адреса: 34400, м.Вараш, майдан Незалежності, 1 відділ майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради. Телефон/факс (03636) 2-46-64; 3-29-82, vkomu@i.ua