Пов’язані документи
Історія документу
Публікація документу
![](/components/com_documents/images/gerb.png)
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
10.06.2019 | №149 |
Про виділення матеріалів з місцевого матеріального резерву |
З урахуванням листа-звернення КМКП від 19.03.2019 року №372 та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, відповідно до вимог ст. 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2015 року №765 «Про формування матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Рівненській області», рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 04 жовтня 2017 року №159 «Про затвердження Порядку створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» (зі змінами), протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Вараш (протокол №5 від 06 червня 2019 року) та керуючись підпунктом 2 пункту «б» частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
ВИРІШИВ:
1.Виділити Кузнецовському міському комунальному підприємству із місцевого матеріального резерву для запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, наступні матеріали:
на КНС-1 засувки Ø 500 – 1 шт.
на КНС МОС засувки Ø 150 – 2 шт.
2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради видати наступні матеріали:
на КНС-1 засувки Ø 500 – 1 шт.
на КНС МОС засувки Ø 150 – 2 шт.
3. Директору Кузнецовського міського комунального підприємства (Семенюку І.С.) документально прозвітувати про цільове використання виділених матеріалів.
4. Відділу фінансово-господарського забезпечення провести списання матеріалів зазначених у п. 2 даного розпорядження у відповідності до вимог чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.
Міський голова С.Анощенко