Документ № 564 від 13.02.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.02.2017


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

13.02.2017 №564
 
Про перейменування Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету

На виконання  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Верховної Ради України від 19.05.2016 №1377-VIII «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» з врахуванням наказу Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5 «Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 17,18, 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Кузнецовська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Перейменувати:
  1. «Кузнецовську  міську раду» у «Вараську міську раду»;
  2. «Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради» у «Виконавчий комітет Вараської міської ради».
 2. Визначити місцезнаходження Вараської міської ради та її виконавчого комітету: майдан Незалежності 1, м. Вараш, Рівненська обл., Україна.
 3. Міському голові  С.І. Анощенку в установленому законодавством порядку забезпечити державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу, згідно  п. 1 цього рішення.
 4. Внести зміни до рішень Кузнецовської міської ради, її виконавчого комітету,  якими затверджені Статут територіальної громади міста, символіка міста, структура міської ради та її виконавчих органів, Регламенти змінивши слова «Кузнецовськ», «Кузнецовська» в усіх відмінках на слова «Вараш», «Вараська» відповідно.
 5. Виконавчим органам Кузнецовської міської ради привести положення про відділи та управління міської ради у відповідність до цього рішення та внести їх на розгляд міської ради.
 6. Рекомендувати підприємствам, закладам, установам, організаціям всіх форм власності, фізичним особам – підприємцям, які зареєстровані та вчиняють свою діяльність на території міста Вараш,  привести  у відповідність, у зв’язку із перейменуванням міста, власних документів, вивісок, печаток тощо, в установленому законодавством порядку.
 7. Визначити, що пункти 1, 2, 4 цього рішення набувають чинності з дня  державної реєстрації внесення змін до відомостей про юридичну особу, згідно  п. 1 цього рішення.
 8. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Кузнецовської міської ради, секретаря Кузнецовської міської ради І.В.Шумру.

          Міський голова                                             С АнощенкоВкладення: