Документ № 2157 від 15.10.2015 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(п’ятдесят дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

15.10.2015 №2157
 
Про Стратегічний план розвитку міста «Кузнецовськ 2025 – Європейське місто»

З метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку міста, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України», на підставі статей 26 частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Стратегічний план розвитку міста «Кузнецовськ 2025 – Європейське місто» (додається).
  2. Структурним підрозділам, відділам, спеціалістам виконавчого комітету міської ради, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям міста керуватися даним документом при формування щорічних програм, бюджету міста і планів розвитку та розробити нові відповідні програми на виконання Стратегічного плану.
  3. Щорічно розглядати хід виконання Стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку міста Кузнецовськ, в разі необхідності вносити доповнення та корективи.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень та постійні комісії міської ради з питань що віднесені до їх сфери.

Секретар міської ради                                                                                І.КуцВкладення: