Пов’язані документи
Історія документу
Публікація документу
![](/components/com_documents/images/gerb.png)
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія VIII скликання
П Р О Є К Т Р І Ш Е Н Н Я
15.07.2024 | м.Вараш | №3044-ПРР-VIII-4100 |
Про надання дозволу громадянину Отроді Ф.І. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду |
Розглянувши клопотання громадянина Отроди Федора Івановича від 21.06.2024 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 93, частиною першою статті 122, статтями 123, 186 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати громадянину Отроді Федору Івановичу дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 0,2521 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), яка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Мульчиці, вулиця Босиха.
2. Громадянину Отроді Федору Івановичу звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
3. Розроблений проєкт землеустрою подати на розгляд сесії міської ради згідно із вимогами чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язківта постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.
Міський голова Олександр МЕНЗУЛ