Документ № 1780-РР-VIII від 21.12.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Двадцять восьма сесія

РІШЕННЯ

21.12.2022 м.Вараш №1780-РР-VIII
 
Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2023 рік №7200-ПР-04

З метою забезпечення збалансованого розвитку Вараської міської територіальної громади, зростання добробуту мешканців, посилення соціальних гарантій, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись пунктом двадцять два частини першої статті 26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2023 рік №7200-ПР-04, згідно з додатком.

2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівникам виконавчих органів Вараської міської ради, керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності і господарювання забезпечити виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2023 рік.

3. Контроль та організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії Вараської міської ради.

Міський голова                                                            Олександр МЕНЗУЛ    Вкладення: