Документ № 1616-РР-VІІІ  від 09.09.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

09.09.2022 №1616-РР-VІІІ
 
Про встановлення звання «Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади» та заохочувальних відзнак Вараської міської ради, виконавчого комітету та міського голови

З метою заохочення і стимулювання працівників підприємств, установ та організацій Вараської міської територіальної громади, громадян України за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери Вараської міської територіальної громади, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність, відповідно до статей 22, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити звання «Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади».

1.1. Затвердити Положення про присвоєння звання «Почесний громадян Вараської міської територіальної громади» №1100-П-02 (додаток 1).

2. Встановити відзнаку «За заслуги перед Вараською міською територіальною громадою».

2.1. Затвердити Положення про відзнаку «За заслуги перед Вараською міською територіальною громадою» № 1100-П-03 (додаток 2).

3. Встановити заохочувальні відзнаки: «Грамота виконавчого комітету Вараської міської ради» та «Подяка міського голови».

3.1. Затвердити Положення про відзнаку «Грамота виконавчого комітету Вараської міської ради» № 1100-П-04 (додаток 3).

3.2. Затвердити Положення про відзнаку «Подяка міського голови»  № 1100-П-05 (додаток 4).

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Вараської міської ради від 19.10.2018 № 1169 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Вараш» та заохочувальних відзнак Вараської міської ради, виконавчого комітету та міського голови».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (регламентна) та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (гуманітарна).

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: