Документ № 6-ПРВ-1500-2022 від 11.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.01.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

11.01.2022 №6-ПРВ-1500-2022
 
Про затвердження інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

З метою впорядкування процедури розгляду справ про адміністративні правопорушення адміністративною комісією при виконавчому комітеті Вараської міської ради, дотримання законності при оформленні матеріалів про адміністративні правопорушення уповноваженими на те посадовими особами, відповідно до статей 254, 256, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 38, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення посадовими особами, уповноваженими на те виконавчим комітетом Вараської міської ради (додаток 1).

2. Уповноваженим посадовим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення при складанні протоколів про вчинення адміністративного правопорушення керуватися Кодексом України про адміністративні правопорушення та Інструкцією з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення посадовими особами, уповноваженими на те виконавчим комітетом Вараської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сергія ДЕНЕГУ.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: