Документ № 396 від 23.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.11.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

23.11.2021 №396
 
Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 2022 рік

З метою забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади, відповідно до статті 56 Закону України «Про освіту», частини сьомої статті 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», частини п’ятої статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», абзацу п’ятого частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», від 19 червня 2002 року №856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», наказу Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2002 року за №953/7241, враховуючи міську програму «Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2020-2022 роки», затверджену рішенням Вараської міської ради від 30 жовтня 2019 року №1547,керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Встановити вартість харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на одну дитину в день на 2022 рік в розмірі:

для дітей 1- 4 класів до 26,11 грн.;

для дітей 5-8 класів до 30,73 грн.;

для дітей 9-11 класів до 31,29 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня до 26,11 грн.

2. Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради (О.Корень) забезпечити безкоштовним харчуванням в закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»:

учнів 1-4 класів;

учнів 5-11 класів із числа: дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей з інвалідністю; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти; учнів з числа дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців, дітей віднесених до III категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують довезення до закладів освіти міста Вараш від с. Заболоття, с. Стара Рафалівка та с. Бабка, а саме учнів 10-11 класів, у зв`язку з реорганізацією закладів загальної середньої освіти (пониження ступеню).

3. Встановити, що за рішеннямпедагогічних рад закладів загальної середньої освіти можуть бути звільнені від плати за харчування вихованці групп подовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком): 15% складу групи – в повному обсязі та 25% - на половину вартості.

4. Встановити вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на одну дитину в день на 2022 рік в розмірі:

для дітей до трьох років до 50,25 грн.;

для дітей з трьох до шести (семи) років до 60,80 грн.;

для дітей до трьох років з непереносимістю глютену та лактози до 50,25 грн.;

для дітей з трьох до шести (семи) років з непереносимістю глютену та лактози до 60,80 грн.

4.1. Керівникам закладів дошкільної освіти №3,5,7,10 Вараської міської територіальної громади організувати харчування дітей дошкільного віку з непереносимістю глютену та лактози.

5. Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради (О.Корень) забезпечити безкоштовним харчуванням в закладах дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»:

дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей з інвалідністю; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

6. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах Вараської міської територіальної громади в розмірі 60% від вартості харчування на день.

7. Зменшити розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти територіальної громади на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

8. Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради (О.Корень) харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, дітей та учнів дошкільного віку в навчально-виховних комплексах здійснювати в межах бюджетних призначень, передбачених в бюджеті міста на відповідний бюджетний період.

9. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Стецюка.

Міський голова                                                                        Олександр МЕНЗУЛВкладення: