Документ № 201-р від 23.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

29.07.2021


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

23.07.2021 №201-р
 
Про порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Вараській міській раді та її виконавчому комітеті

З метою забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, що знаходиться у володінні Вараської міської ради та її виконавчого комітету, відповідно до Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», керуючись пунктами 1, 2, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити:

1.1. Порядок складання, подання, опрацювання, розгляду та обліку запитів щодо надання публічної інформації, що знаходиться у володінні Вараської міської ради та її виконавчого комітету №3100-П-02.1-05-1 (додаток 1).

1.2. Форми запитів на інформацію (додаток 2).

2. Визначити:

2.1. Секретаря Вараської міської ради та керуючого справами виконавчого комітету Вараської міської ради відповідальними посадовими особами за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації та дотримання законодавства України про доступ до публічної інформації у Вараській міській раді та її виконавчому комітеті.

2.2. Загальний відділ управління документообігу та організаційної роботи виконавчого комітету Варської міської ради відповідальним за реєстрацію, облік запитів на інформацію, організацію та забезпечення доступу запитувачів до інформації, опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запитів на інформацію.

2.3. Відділ інформаційної політики та комунікацій, відділ забезпечення діяльності ради, управління документообігу та організаційної роботи - відповідальними за оприлюднення на офіційному вебсайті Вараської міської ради інформації, зазначеної у ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині питань, що відносяться до компетенції відділів.

3.Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами Вараської міської ради та її виконавчого комітету (чи їх копіями) – кабінет 108, майдан Незалежності, 1, м.Вараш.

4. Заступникам міського голови, секретареві міської ради, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету вжити відповідних заходів щодо забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 21.02.2017 №53-р «Про забезпечення доступу до публічної інформації в Кузнецовській міській раді та її виконавчому комітеті» зі змінами від 14.06.2017 №227-р.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: