Документ № 30 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №30
 
Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки

З метою удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення надання державних гарантій щодо доступності та якості відповідних послуг, враховуючи Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити програму оздоровлення та відпочинку дітей Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (далі - Програма), згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення та відпочинок дітей (далі – Порядок), згідно з додатком 2.

3. Затвердити Порядок надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок для дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення (далі – Порядок), згідно з додатком 3.

4. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

5. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому місяці інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом функціональних обов’язків та постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                         Олександр МЕНЗУЛВкладення: