Документ № 34 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №34
 
Про затвердження програми розвитку та реалізації питань містобудування на території Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

З метою забезпечення сталого розвитку та реалізації питань містобудування на території Вараської міської територіальної громади, на виконання вимог статті 10, статті 16, статті 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, частиною першою статті 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням із постійними депутатськими комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  програму розвитку та реалізації питань містобудування на території Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі -Програма), згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів  Програми,  що  передбачають  фінансування  з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню  містобудування,  архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради  щороку у лютому місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                               Олександр МЕНЗУЛВкладення: