Документ № 1879 від 21.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

25.05.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

21.05.2020 №1879
 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття, розроблену Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру», з метою економічного регулювання земельних відносин, визначення розмірів і встановлення порядку плати за землю, підвищення ефективності використання земель, керуючись ст.ст. 12, 122, 201 Земельного кодексу України, Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про плату за землю», ст.271 Податкового кодексу України, п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття.

2. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель населеного пункту Заболоття з 01.01.2021 року.

3. Нормативна грошова оцінка земель населеного пункту Заболоття підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

4. Внести зміни до договорів оренди землі, які були укладені раніше, у зв’язку з введенням в дію нормативної грошової оцінки землі, в частині орендної плати шляхом укладення додаткових угод.

5. Дане рішення офіційно оприлюднити шляхом опублікування у газеті «Вітрина міста» та на офіційному вебсайті Вараської міської ради.

6. Вважати таким, що з 01.01.2021 року втратить чинність, рішення Заболоттівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області № 91 від 26.10.2011 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Заболоття на території Заболоттівської сільської ради».

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

        

       Міський голова                                                   Сергій АНОЩЕНКОВкладення: