Друкувати


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Вісімнадцята сесія

РІШЕННЯ

10.06.2022 №1518-РР-VIII
 
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Овсянік М.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши клопотання громадянки Овсянік Марії Павлівни від 28.12.2021 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись частиною третьою статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями 12, 118, частиною першою статті 122, Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Відмовити громадянці Овсянік Марії Павлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Журавлине, вулиця Вишнева, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає «Плану зонування», а саме, земельна ділянка розташована в зоні СВ-1 (зона багаторічних насаджень та сільськогосподарського призначення), де не передбачено використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Вараської міської ради №1135 від 26.11.2021 року «Про надання дозволу громадянці Овсянік М.П. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с. Мульчиці».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                       Олександр МЕНЗУЛ