Друкувати


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

29.12.2021 №425
 
Про надання дозволу комунальному підприємству «Агентство нерухомості «Перспектива» на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м.Вараш

Розглянувши заяву та матеріали, подані комунальним підприємством «Агентство нерухомості «Перспектива» від 30.11.2021 №1185-АП, на виконання вимог законів України «Про рекламу», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», пункту 44 постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами, рішення Вараської міської ради від 29 квітня 2011 року №121 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Кузнецовськ» зі змінами, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Агентство нерухомості «Перспектива» на розміщення зовнішньої реклами згідно з чинним законодавством терміном на один рік, за адресою:

вулиця Енергетиків (навпроти супермаркету «SPAR»).

2. Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради видати дозвіл з укладенням договору на право тимчасового користування місцем для розміщення об’єкта зовнішньої реклами.

3. Розповсюджувачу забезпечити рекламний засіб маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номер його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛ