Друкувати


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

14.09.2021 №1068
 
Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.04.2014 №1232 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кузнецовськ (в новій редакції)»

З метою дотримання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, уникненню зарегульованості господарських відносин, на підставі звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта від 05.08.2021 року, керуючись статтею 11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною депутатською комісією з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.04.2014 №1232 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кузнецовськ (в новій редакції)».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики міської ради.

Міський голова                                                                    Олександр МЕНЗУЛ