РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
Проект РІШЕННЯ
24.10.2019 | №1701 |
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність фізичній особі – підприємцю Когуту О.С. |
Розглянувши заяву(клопотання) фізичної особи – підприємця Когута Ореста Степановича від 17.10.2019 року, звіт про експертну грошову оцінку суб’єкта ТОВ «Оціночна компанія «Техносервіс», враховуючи постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 05 червня 2018 року справа № 918/919/17, рецензію на Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, керуючись ст.ст.12, 122, 125, 127, п.2 ст.128 Земельного кодексу України, п.34 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки площею
2. Продати фізичній особі – підприємцю Когуту Оресту Степановичу земельну ділянку площею
3. Зарахувати в рахунок оплати ціни земельної ділянки кошти в сумі 44 814,70 грн., внесені 02.10.2012 року фізичною особою – підприємцем Когутом Орестом Степановичем в якості авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки. Фізичній особі – підприємцю Когуту Оресту Степановичу внести кошти в сумі 791 092,3 грн. в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
4. Землевласнику при використанні земельної ділянки за цільовим призначенням врахувати обмеження, що діють безстроково на земельній ділянці:
- охоронна зона навколо інженерних комунікацій площею
- охоронна зона навколо інженерних комунікацій площею
- охоронна зона навколо(вздовж) об’єкта енергетичної системи площею
5. Уповноважити міського голову після повної сплати вартості земельної ділянок укласти від імені Вараської міської ради договір купівлі-продажу вказаної земельної ділянки згідно даного рішення .
6. Договір купівлі-продажу земельної ділянки посвідчити нотаріально.
7. Фізичній особі – підприємцю Когуту Оресту Степановичу право власності на земельну ділянку оформити відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», після повної сплати вартості земельної ділянки.
8. Припинити дію договору оренди земельної ділянки №12/10 від 12.08.2010 року, після укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки та реєстрації права власності на землю згідно чинного законодавства.
9. Витрати на податкові зобов’язання покласти на покупця, згідно з чинним законодавством України.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.
Міський голова С.Анощенко