Документ № 1477 від 14.02.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.02.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

14.02.2019 №1477
 
Про затвердження міської програми «Безпечне місто » на 2019-2023 роки

З метою забезпечення цивільного захисту, підвищення рівня громадської безпеки та громадського порядку, забезпечення належного моніторингу ситуації на важливих об’єктах міста, об’єктах благоустрою та комунальної сфери, посилення безпеки дорожнього руху, запобігання злочинності, підвищення оперативності, якості та достовірності інформації, отриманої службами, які забезпечують безпеку міста, для відповідного швидкого реагування за рахунок впровадження новітніх інформаційних технологій, відповідно до статті 7, пунктів1,4 частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України,  статті 143 Конституції України, статті 91 Бюджетного кодексу України, пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,Вараська  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  міську програму «Безпечне місто » на 2019-2023 роки (далі - Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

3.Виконавцям заходів Програми інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно до 15 січня  про хід реалізації заходів Програми.

4. Відділу  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у березні інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики і з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.    

Міський голова                                                                  С.Анощенко

 Вкладення: