Документ № 1170 від 19.10.2018 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять дев'ята сесія

РІШЕННЯ

19.10.2018 №1170
 
Про затвердження міської програми з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Вараш на 2018 -2020 роки

З метою забезпечення належної організації відзначення державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Вараш, керуючись абзацом 1 статті 140 Конституції України, на підставі пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійною комісією Вараської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, Вараська міська рада                                                

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Вараш на 2018-2020 роки (далі – Програма), згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок використання коштів бюджету міста Вараш, що спрямовуються на виконання міської програми   з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Вараш (далі – Порядок), згідно з додатком 2.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Вараської міської ради при формуванні міського бюджету передбачити відповідні видатки на здійснення заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів згідно із законодавством України.

4. Відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради щороку у березні інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.    

5. Визнати такими, що втратили чинність:

- рішення Кузнецовської міської ради від 15.12.2015 № 35 «Про затвердження міської програми морального і матеріального заохочення кращих трудових колективів і виробничників, суб’єктів підприємницької діяльності, громадян, які зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста на 2016-2018 роки»;

- рішення Кузнецовської міської ради від 30.08.2016 № 301 «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2015 № 35 «Про затвердження міської програми морального і матеріального заохочення кращих трудових колективів і виробничників, суб’єктів підприємницької діяльності, громадян, які зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста на 2016-2018 роки».      

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Тзп міського голови                                                            О.МензулВкладення: