Документ № 27 від 31.07.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.08.2018


УКРАЇНА

ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

34400, м.Вараш, майдан Незалежності,1

31.07.2018 №27
 
Друге пленарне засідання 31 липня 2018 року двадцять сьомої сесії Вараської міської ради сьомого скликання

Обрано депутатів: 34

Присутні: 25

 

Відсутні:

Анощенко Т.Б.

Антипець О.Д.

Верешко Л.М.

Ковбасюк М.М.

Конопелько К.В.

Куц І.В.

Мензул О.П.

Пан П.П.

Cеменюк Л.О.

Присутні та запрошені на другому пленарному засіданні двадцять сьомої сесії Вараської міської ради сьомого скликання 31 липня 2018 року:

 

С.Антоніч         - головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

О.Базелюк       - начальник відділу організаційної роботи та загальних питань

Р.Ляскун           - в.о. начальника відділу економіки

Н.Кедич            - в.о. начальник управління містобудування, архітектури та

                            капітального будівництва

О.Данілко           - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Л.Данилко       - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних

                             відносин

О.Корень            - начальник управління освіти

С.Пашко             - директор міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та

                            молоді

О.Печончик        - директор територіального центру соціального

                            обслуговування (надання соціальних послуг) м.Кузнецовськ

З.Рибак               - начальник відділу у справах сім’ї та молоді

І.Савченко          - начальник відділу майна комунальної власності міста

О.Андрощук       - в.о. начальника управління праці та соціального захисту

                               населення

Р.Котяш              - в.о. начальника фінансового управління

А.Ільїна               - начальник служби у справах дітей

О.Устич               - в.о. директора Кузнецовського міського комунального

                            підприємства

А.Дмитрук          -в.о. начальника відділу фінансово-господарського

                            забезпечення

Керівники підприємств, установ та організацій міста, співробітники Вараського відділу поліції та жителі міста.

Тзп міського голови І.Шумра повідомила, що кворум, необхідний для роботи сесії є та відкрила друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії Вараської міської ради сьомого скликання.

Тзп міського голови І.Шумра запросила до слова начальника відділу у справах сімї та молоді Зоряну Рибак, яка зачитала Указ Президента України №121/2018 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку. Тзп міського голови Ірина Шумра вручила заслужені нагороди та квіти 2 матерям-героїням: Купчишиній Богуславі Андріївні - матері семи дітей та Ткач Людмилі Іванівні - матері семи дітей.

Тзп міського голови І.Шумра зачитала звернення депутата міської ради К.Будь щодо перейменування Кузнецовської міської партійної організації «Сила людей» у Вараську міську партійну організацію «Сила людей» та внесення відповідних змін на сайті Вараської міської ради та системі голосування ВМР.

Директор КП «Міські електричні мережі» С.Решетицький повідомив що буде проведено відключення від електрики водозабір «Бабка, а у разі, якщо КП «Міські електричні мережі» відмовляться це виконати це буде порушення протоколу обласної ради, а якщо відключать то будуть порушені ліцензійні умови, що в майбутньому веде за собою позбавлення підприємства ліцензії, за що директор підприємства буде нести персональну відповідальність. С.Решетицький звернувся до депутатів прийняти правильне рішення до 13 год. дня.

Депутат міської ради Д.Ющук звернувся із запитанням до тзп міського голови І.Шумри, щодо того, чи є у порядку денному питання, щодо врегулювання ситуації з подачею електроенергії на водозабір «Бабка». Тзп міського голови І.Шумра зазначила, що дане питання вже два тижні перебуває на її особистому контролі та контролі комісії з ТЕБ та НС, директору КП «Міські електричні мережі» було дано доручення забезпечувати безперебійну подачу електроенергії на водозабір «Бабка» і це проблемне питання буде вирішено по суті.

Депутат міської ради С.Жданюк зауважив на тому, що проблеми потрібно вирішувати системно.

Депутат міської ради О.Чех запропонував не маніпулювати цим питанням, закрити це пленарне засідання та одразу другій половині дня скликати позачергову сесію, на якій вирішити всі термінові питання.

Депутат Рівненської обласної ради, керуючий справами виконавчого комітету Б.Бірук повідомив, що напередодні зустрічався із Муляренком та Ундіром щодо ситуації у м.Вараш та була домовленість що в понеділок буде зустріч з цього приводу, проте так і не знайшлося часу зустрітись.

Депутат міської ради Н.Хвалько запропонувала не відкладати питання водо забезпечення на іншу сесію, бо це питання є першочерговим.

Депутат О.Стояновський наголосив на тому, що питання водо забезпечення міста захищено Законами України, а це має вищу юридичну силу ніж розпорядження або інші вказівки.

Тзп міського голови І.Шумра, враховуючи пропозицію депутатів, запропонувала повернутись до формування порядку денного.

Голосували:за - 21, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала включити до порядку денного 1 питанням питання «Про надання адресної матеріальної допомоги   мешканцям міста Вараш, які опинились у скрутних життєвих обставинах». Проект рішення №1278 від 30.07.2018 року.

Голосували:за - 23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала включити до порядку денного 2 питанням питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2197 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово -комунального господарства м. Вараш на 2016 - 2020 роки». Проект рішення №1279 від 30.07.2018 року.

Голосували:за - 17, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Пропозицію не підтримувати.

Депутат міської ради В.Шаблій запропонував повернутись до голосування питання про включення до порядку денного питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2197 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово -комунального господарства м. Вараш на 2016 - 2020 роки». Проект рішення №1279 від 30.07.2018 року.

Голосували:за - 18, проти-0, утримались-2.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала включити до порядку денного питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2018 №999 «Про затвердження комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста Вараш на 2018-2020 роки». Проект рішення №1280 від 31.07.2018 року.

Голосували:за - 22, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала включити до порядку денного 2 питанням питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2197 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства м. Вараш на 2016 - 2020 роки». Проект рішення №1279 від 30.07.2018 року.

Голосували:за - 23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала включити до порядку денного 4 питанням питання «Про внесення змін до бюджету м.Вараш на 2018 рік». Проект рішення №1277 від 27.07.2018 року.

Голосували:за - 23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала включити до порядку денного питання «Про розгляд депутатських запитів та звернень».

Голосували:за - 20, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

         Депутат міської ради Д.Ющук запропонував перенести та розглянути перед питанням «Про внесення змін до бюджету» питання «Про внесення змін до рішення від 30.03.2018 №1059 «Про затвердження проектно-кошторисної документації». Проект рішення №1269 від 16.07.2018 року.

Голосували:за - 20, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію.

СЛУХАЛИ: Тзп міського голови І.Шумру, яка запропонувала затвердити порядок денний другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії Вараської міської ради в цілому із змінами.

Голосували: за-24, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому.

СЛУХАЛИ: 1. Про розгляд депутатських запитів та звернень.

Депутат міської ради К.Будь зачитала депутське звернення до тзп міського голови із проханням організувати проведення робочої групи по дитячих майданчиках.

Депутат міської ради Д.Ющук зачитав звернення від мешканців міста до тзп міського голови про вирішення питання щодо потенційно-небезпечних собак (офіційно визначити перелік потенційно небезпечних собак (породи) та надати повноваження щодо попередження та штрафування господарів поліції або муніципальній варті м.Вараш).

Депутат міської ради О.Стояновський звернувся із депутатським запитанням до началька ДЗ «СМСЧ-3 МОЗ України» О.Коцюбинського щодо виконання рішення ВМР від 17.07.2018 №1110. О.Коцюбинський, начальник ДЗ «СМСЧ-3 МОЗ України» надав відповідь на запитання.

Депутат міської ради С.Денега звернувся іздепутатським запитанням до тзп міського голови щодо підписантів кошторисів на закупівлю підвісних клумб КП "Благоустрій".

СЛУХАЛИ: 2. Про надання адресної матеріальної допомоги мешканцям міста Вараш, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Проект рішення №1278 від 30.07.2018 року.

Доповідала: О.Печончик, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Кузнецовськ.

Голосували:за - 21, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1121 додається.

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2197 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства м.Вараш на 2016-2020 роки. Проект рішення №1279 від 30.07.2018 року.

Доповідала: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

Т.в.о. директора КМКП О.Устич надав інформацію щодо використання 24 млн.грн. (різниця в тарифах, ліквідація кредиторської заборгованості АРМЕКО, земельний податок та погашення боргів перед ВП «Рівненська АЕС»).

Пройшло обговорення питання та дискусія щодо його вирішення.

         Депутат міської ради Д.Ющук запропонував прийняти проект рішення за основу.

         Тзп міського голови І.Шумра поставила на голосування пропозицію щодо прийняття проекту рішення за основу.

Голосували:за – 17, проти-0, утримались-2.

Вирішили: Пропозицію не підтримувати.

         Депутат міської ради С.Жданюк запропонував повернутись до розгляду та голосування за проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2197 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства м.Вараш на 2016-2020 роки».

Голосували:за – 14, проти-0, утримались-3.

Вирішили: Пропозицію не підтримувати (процедурне рішення).

         Депутат міської ради Н.Хвалько звернулась із проханням до тзп міського голови подати на чергову сесію інформацію щодо покрокового виходу міста із комунального колапсу.

Голосували за рішення в цілому: за-13, проти-0, утримались-4.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято.

         Начальник відділу збуту Кузнецовського міського комунального підприємства А.Степанюк попросив надати йому слово для виступу.

Відповідно до ч. 6 ст 32. Регламенту Вараської міської ради тзп міського голови І.Шумра поставила на голосування пропозицію щодо надання слова для виступу А.Степанюку, начальнику відділу збуту Кузнецовського міського комунального підприємства.

Голосували: за-13, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію (процедурне рішення).

         Виступив А.Степанюк, начальник відділу збуту Кузнецовського міського комунального підприємства щодо ситуації, яка склалась у Кузнецовському міському комунальному підприємстві, а також попросив призначити директора КМКП із депутатського корпусу.

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2018 №999 «Про затвердження комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста Вараш на 2018-2020 роки. Проект рішення №1280 від 31.07.2018 року.

Доповідала: О.Корень, начальник управління освіти.

Голосували за рішення в цілому: за-24, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1122 додається.

СЛУХАЛИ: 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації. Проект рішення №1269 від 16.07.2018 року.

Доповідала: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста, повідомила про технічну помилку та запропонувала замінити №1059 на №1053.

         Тзп міського голови І.Шумра запропонувала прийняти проект рішення за основу.

Голосували: за-24, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію.

         Тзп міського голови І.Шумра поставила на голосування пропозицію замінити №1059 на №1053.

Голосували: за-25, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію.

Голосували за рішення в цілому: за-23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1123 додається.

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до бюджету м.Вараш на 2018 рік. Проект рішення №1277 від 27.07.2018 року.

Доповідав: Р.Котяш, в.о.начальника фінансового управління.

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала прийняти проект рішення за основу.

Голосували: за-25, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію.

         Депутат міської ради Н.Петрович запропонувала на виконання заходів комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста на 2018-2020 роки виділити додатково кошти за рахунок перевиконання доходів загального фонду міського бюджету станом на 01.07.2018 та збільшити видатки загального фонду головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради по КПКВКМБ 0611162 «Інші програми та заходи у сфері освіти» за КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» у сумі 55000 грн.

         Фінансовому управлінню виконавчого комітету Вараської міської ради підготувати текст рішення з додатками відповідно до вищезазначених змін згідно з бюджетним законодавством.

Голосували: за-22, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію.

         Тзп міського голови І.Шумра запропонувала додатково виділити кошти в сумі 100 тис.грн. на висвітлення діяльності виконавчих органів за рахунок перевиконання доходної частини бюджету.

Голосували: за-13, проти-2, утримались-4.

Вирішили: Пропозицію не підтримувати.

         Депутат міської ради С.Денега запропонував підтримати пропозицію озвучену К.Будь на І пленарному засіданні щодо зміни головного розпорядника бюджетних коштів з управління містобудування, архітектури та капітального будівництва на виконавчий комітет Вараської міської ради по ремонту покрівель та швів у сумі 5 213 416 грн.

Голосували: за - 9, проти - 3, утримались - 3,

Вирішили: Пропозицію не підтримувати.

Голосували за рішення в цілому: за-23 проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1124 додається.

СЛУХАЛИ: 7. Про надання згоди на продовження строків будівництва об’єкта –незавершеного будівництва універмагу з гастрономом та будинку побуту у м.Вараш, майдан Незалежності, 10. Проект рішення №1014 від 04.12.2017.

Доповідала: Н.Колесінська, в.о. начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва.

Н.Колесінська, в.о. начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва, запропонувала в додатку до рішення міської ради виключити стовпчик 2017 рік.

Виступив представник ТзОВ «ВДК Компані».

Тзп міського голови І.Шумра запропонувала прийняти проект рішення за основу.

Голосували: за-20, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію.

Тзп міського голови І.Шумра поставила на голосування пропозицію щодо виключення в додатку до рішення міської ради стовпчика 2017 рік.

Голосували: за-22, проти-0, утримались-0.

Вирішили: Підтримати пропозицію.

Голосували за рішення в цілому: за-22 проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1125 додається.

СЛУХАЛИ: 8. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок ТзОВ «ВДК Компані». Проект рішення №378 від 17.10.2016 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

         Виступив представник ТзОВ «ВДК Компані».

Голосували за рішення в цілому: за-9, проти-4, утримались-4.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 9. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0700 га для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Федорчуку Дмитру Михайловичу. Проект рішення №904 від 19.04.2013 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

         Виступив Федорчук Дмитро Михайлович.

         Тзп міського голови І.Шумра надала протокольне доручення фінансовому управлінню обрахувати збитки нанесені фізичною особою-підприємцем Д.Федорчуком міському бюджету за використання земельної ділянки, а юридичному відділу подати позов до суду щодо відшкодування збитків, нанесених фізичною особою-підприємцем Д.Федорчуком міському бюджету.

Голосували за рішення в цілому: за-11, проти-0, утримались-9.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мордасу М.А. Проект рішення №1191 від 15.05.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1126 додається.

СЛУХАЛИ: 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Водько Ю.В. Проект рішення №1075 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-21, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1127 додається.

СЛУХАЛИ: 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Федіні О.В. Проект рішення №1078 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1128 додається.

СЛУХАЛИ: 13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Демчуку С.В. Проект рішення №1079 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1129 додається.

СЛУХАЛИ: 14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Демчуку В.М. Проект рішення №1080 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1130 додається.

СЛУХАЛИ: 15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Баліцькому В.В. Проект рішення №1085 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1131 додається.

СЛУХАЛИ: 16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бихнюку С.М. Проект рішення №1086 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1132 додається.

СЛУХАЛИ: 17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Скібчику А.М. Проект рішення №1087 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1133 додається.

СЛУХАЛИ: 18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Туровському В.В. Проект рішення №1088 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1134 додається.

СЛУХАЛИ: 19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Новікову В.С. Проект рішення №1089 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-21, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1135 додається.

СЛУХАЛИ: 20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Савсюку А.В. Проект рішення №1090 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1136 додається.

СЛУХАЛИ: 21. Про внесення змін до рішення міської ради №974 від 15.12.2017 року «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Нестер А.Ю.». Проект рішення № 1091 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1137 додається.

СЛУХАЛИ: 22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Водько Ф.І. Проект рішення №1094 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-22, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1138 додається.

СЛУХАЛИ: 23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Богдану П.Ф. Проект рішення №1095 від 05.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1139 додається.

СЛУХАЛИ: 24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бущику Р.В. Проект рішення №1097 від 12.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1140 додається.

СЛУХАЛИ: 25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Левковичу В.Л. Проект рішення №1099 від 12.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-23, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1141 додається.

СЛУХАЛИ: 26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Герштун І.В. Проект рішення №1100 від 12.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-21, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1142 додається.

СЛУХАЛИ: 27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Міщені М.В. Проект рішення №1132 від 28.03.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-20, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1143 додається.

СЛУХАЛИ: 28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Годунку В.А. Проект рішення №1144 від 02.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-20, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1144 додається.

 

СЛУХАЛИ: 29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Саванчуку А.М. Проект рішення №1145 від 02.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-19, проти-1, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1145 додається.

СЛУХАЛИ: 30. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Чумаку М.Б. Проект рішення №1146 від 02.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-19, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1146 додається.

СЛУХАЛИ: 31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Фролову Ю.В. Проект рішення №1147 від 02.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-19, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1147 додається.

СЛУХАЛИ: 32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Гусаку С.С. Проект рішення №1149 від 02.04.2018 року .

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-19, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1148 додається.

СЛУХАЛИ: 33. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ковальчуку В.І. Проект рішення №1150 від 02.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-18, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1149 додається.

СЛУХАЛИ: 34. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Клець С.М. Проект рішення №1176 від 20.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-19, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1150 додається.

СЛУХАЛИ: 35. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Годжі Ю.В. Проект рішення №1177 від 20.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-19, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1151 додається.

СЛУХАЛИ: 36. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Іваницькому А.В. Проект рішення №1178 від 20.04.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-20, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1152 додається.

СЛУХАЛИ: 37. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Тарасюк А.В. Проект рішення №1190 від 15.05.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-20, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1153 додається.

СЛУХАЛИ: 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ОСББ «Вараш, 30». Проект рішення №1193 від 15.05.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

         Депутат міської ради С.Жданюк запропонував зняти питання на доопрацювання та розглядати його в комплексі з усіма іншими такими ж питаннями.

Голосували: за-10, проти-0, утримались-2.

Вирішили: Пропозицію не підтримувати.

Голосували за рішення в цілому: за-16, проти-0, утримались-1.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 39. Про внесення змін до рішення міської ради №691 від 06.04.2017 року «Про надання дозволу гр. Андрусіку І.Т. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність». Проект рішення №1227 від 12.06.2018 року.

Доповідала: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

Голосували за рішення в цілому: за-20, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1154 додається.

СЛУХАЛИ: 40. Про звільнення від орендної плати. Проект рішення №1195 від 16.05.2018 року.

Доповідала: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

Голосували за рішення в цілому: за-18, проти-0, утримались-3.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1155 додається.

СЛУХАЛИ: 41. Про надання пільг по орендній платі. Проект рішення №1270 від 17.07.2018 року.

Доповідала: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

Голосували за рішення в цілому: за-21, проти-0, утримались-0.

ВИРІШИЛИ: Рішення №1156 додається.

СЛУХАЛИ: 42. Різне.

Розгляд електронної петиції «Про недовіру та дострокове припинення повноважень секретаря Вараської міської ради Шумри І. В.».

         Тзп міського голови І.Шумра повідомила, що петицію розглянуто та ознайомила депутатів із відповіддю, яка була надана на петицію.

Депутат міської ради Р.Павлусь запропонував повернутись до розгляду та голосування питання «Про звільнення від орендної плати». Проект рішення №1195 від 16.05.2018 року.

Голосували: за-8, проти-1, утримались-.

Вирішили: Пропозицію не підтримувати.

Оскільки всі питання порядку денного розглянуті, тзп міського голови І.Шумра оголосила про закриття двадцять сьомої сесії Вараської міської ради сьомого скликання.

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

Тзп міського голови                                          І.Шумра            Вкладення: