Документ № 1051 від 30.03.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.04.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

30.03.2018 №1051
 
Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства « Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації»

Розглянувши лист комунального підприємства «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» від 20.09.2017 року № 72-09-01, керуючись ст.25, п.1 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до установчих документів комунального підприємства « Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» наступні зміни, а саме:

- змінити назву комунального підприємства «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» на комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш

- у тексті Статуту слова: «…Кузнецовська міська рада…» в усіх відмінках  замінити на слова «…Вараська міська рада…»;

- в розділі «Загальні положення» слова «…КП «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» …» замінити на слова «…КП «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш…»;

- у статті 1 Найменування та місцезнаходження підприємства пункт 1.1 викласти в новій редакції: «Найменування підприємства:

українською мовою: Комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш.

Скорочене найменування: КП «БТІ» міста Вараш

2. Затвердити вищезазначені зміни до установчих документів комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш, виклавши статут підприємства в новій редакції згідно з додатком.

3. Уповноважити директора комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш (В. Келлер) заповнити, підписати та подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку. Здійснити реєстрацію на протязі десяти робочих днів з моменту прийняття рішення.                                                                                                                                        

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Тзп міського голови                                                       І. ШумраВкладення: