Документ № 1013 від 06.02.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять третя сесія

РІШЕННЯ

06.02.2018 м.Вараш №1013
 
Про затвердження міської програми розвитку культури та туризму на 2018-2020 роки

З метою забезпечення реалізації комплексу культурно-мистецьких програм і проектів, успадкування та популяризацію української національної культури, виховання у громадян почуття патріотизму, поваги до держави, відзначення на належному рівні державних свят, формування позитивного іміджу міста, відповідно до Закону України «Про культуру», на виконання розпорядження міського голови від 13.07.2017 №262-р «Про розробку проектів міських цільових програм на 2018-2020 роки», керуючись п. 22 ч. 1 статті 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш ИЛ А:

1. Затвердити міську програму розвитку культури та туризму на 2018-2020 роки (далі - Програма), що додається.

2. Відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми. 

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування місцевого бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А. Кречика та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Тзп міського голови                                                    І.ШумраВкладення: