Документ № 1001 від 23.01.2018 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

23.01.2018 м.Вараш №1001
 
Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту міста Вараш на 2018-2020 рік

З метою ефективного розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей,  створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, формування патріотичних почуттів у жителів міста Вараш, відповідно до Закону України „Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 ”Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту”, постанови Кабінету Міністрів  України від 01 березня 2017 року № 115 „Про затвердження державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 серпня 2017 року „Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на період до 2020 року, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Вараш на 2018-2020 рік  (далі - Програма), що додається.

2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в березні інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми. 

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачає фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень та постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політикита комісію з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Тзп міського голови,

головуючий на двадцять другій сесії

Вараської міської ради                                                                         І.ШумраВкладення: