Документ № 1000 від 23.01.2018 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

23.01.2018 м.Вараш №1000
 
Про затвердження програми відпочинку та оздоровлення дітей міста Вараш на 2018-2020 роки

З метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення і відпочинку дітей, зміцнення їх фізичного та психічного здоров’я  шляхом належної організації та матеріально-технічного забезпечення відпочинкових та оздоровчих заходів», відповідно до ст.ст. 4,7,24,25 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись п.22 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада, за погодженням з постійними депутатськими комісіями

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити   програму  відпочинку таоздоровлення дітей міста Вараш на 2018-2020 роки (далі Програма) згідно з додатком.

2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом функціональних обов’язків та постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Тзп міського голови,

головуючий на двадцять другій сесії

Вараської міської ради сьомого скликання                                  І.ШумраВкладення: