Документ № 898 від 28.11.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.12.2017


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцята сесія

РІШЕННЯ

28.11.2017 №898
 
Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Вараш на 2018-2020 роки

З метою забезпечення сприятливих умовдля розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем міста, відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні»,  на підставі пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада    

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Вараш на 2018-2020 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Доручити керівникам виконавчих органів Вараської міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності сприяти виконанню заходів Програми та надавати до відділу економікивиконавчого комітету Вараської міської ради щоквартально до 5 числа місяця наступного за звітним періодом вичерпну інформацію про хід їх виконання. 

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень, керуючого справами виконавчого комітету та  постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                            С.АнощенкоВкладення: