Документ № 1232 від 30.04.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

06.05.2014


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(Сорок третя сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

 

30.04.2014 №1232
 
Про затвердження Правил благоустрою території міста Кузнецовськ (в новій редакції)

Відповідно до  ст. 5, 10, 34  Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  з метою встановлення порядку благоустрою і утримання територій об’єктів благоустрою, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, природних ландшафтів, будівель, інженерних споруд, об’єктів природоохоронного та культурного призначення, встановлення відповідальності за порушення законодавства у сфері благоустрою,  керуючись п.44 ст.26, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Правила благоустрою території міста Кузнецовськ (в новій редакції), згідно з додатком.

2. Керівникам  підприємств, установ та організацій усіх форм власності, приватним підприємцям забезпечити за рахунок власних коштів (або на умовах договору укладеного з балансоутримувачем об’єкта благоустрою) на закріплених за ними територіях  прибирання, санітарне очищення, озеленення, збереження, відновлення об’єктів та елементів благоустрою.

3. Рекомендувати підприємствам, установам,  організаціям та приватним підприємцям здійснювати часткове фінансування заходів з благоустрою, брати пайову участь у фінансуванні цих заходів або на добровільних засадах здійснювати внески на фінансування заходів щодо захисту і відновлення сприятливого довкілля та покращення життєдіяльності мешканців міста.

4.  Кузнецовський МВ ( з обслуговування міста Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС  України в Рівненській області разом з Кузнецовським міськрайонним управлінням ГУ ДСЕС у Рівненській області, відділом торгівлі та сфери обслуговування населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради  проводити рейди з контролю за дотриманням тиші в громадських місцях міста  Кузнецовська у нічний час доби та забезпечувати постійно в межах своїх повноважень контроль за додержанням тиші у закладах ресторанного господарства, торгівлі, побутового обслуговування, розважального бізнесу міста.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від  16.05.2008 № 366 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кузнецовськ».

6. Довести до відома населення інформацію щодо прийняття цього рішення на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради.

7. Контроль  за  виконанням даного рішення покласти  на  заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Ю. Кравця.      

      

Секретар  міської  ради                                                           І. Куц

                                                                                               Вкладення: