Документ № 382 від 28.10.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

31.10.2016


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Одинадцята сесія

РІШЕННЯ

28.10.2016 №382
 
Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради

Враховуючи необхідність збільшення статутного капіталу для утримання об’єктів житлового фонду, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кузнецовська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Збільшити статутний капітал комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради на суму 1 476 086,00 грн.

2. Внести до установчих документів (статуту) комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради такі зміни:

- пункт 6.2 розділу 6 «Майно підприємства та його власність» викласти в новій редакції, а саме: «Для забезпечення діяльності Підприємства створюється Статутний капітал у розмірі 1 486 086,00 грн. за рахунок коштів бюджету м. Кузнецовськ»

3. Затвердити вищезазначені зміни до установчих документів комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради, виклавши статут підприємства в новій редакції.

4. Уповноважити директора комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради (С.Мушика), заповнити, підписати та подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                            С.АнощенкоВкладення: