Документ № 293 від 30.08.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(Дев'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

(з виправлення технічної помилки)

30.08.2016 №293
 
Про створення юридичної особи комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради

З метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців міста, враховуючи необхідність створення спеціалізованого підприємства для утримання об’єктів житлового фонду в м. Кузнецовськ (Вараш), відповідно статті 62, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 80, 87 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частиною 1, 2 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити юридичну особу - комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради.

2.  Затвердити статут комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради  згідно з додатком.

3.  Статутний капітал підприємства становить 10 000 грн.

4. Доручити особі, яка пройшла конкурсний відбір на заміщення посади директора комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради зареєструвати дане підприємство  відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.  Рішення міської ради від 28.04. 2016 року № 250 «Про створення юридичної особи - комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» вважати таким, що втратило чинність.

6.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих  органів ради, відповідно до розподілу службових обов’язків  та постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                                                     С.АнощенкоВкладення: