РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови
04.12.2015 | №399-р |
Про проведення заходів із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м.Кузнецовськ |
З метою підтримки і вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м. Кузнецовськ, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м.Кузнецовськ згідно з додатком 1.
2. Затвердити план підготовки та проведення заходів з вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м.Кузнецовськ згідно з додатком 2.
3. Керівникам підприємств, організацій міста, відповідних управлінь та відділів виконавчого комітету забезпечити виконання плану підготовки проведення заходів з вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м.Кузнецовськ.
4. Начальнику відділу культури забезпечити фінансування заходів з підготовки та проведення згідно із затвердженим кошторисом на 2015 рік.
5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Міський голова С.Анощенко