Документ № 172 від 25.03.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання
(п’ята  сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

25.03.2016 №172
 
Про затвердження програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості в місті Кузнецовськ на 2016-2020 роки

З метою подальшого всебічного розвитку та функціонування української мови, традиційної та сучасної української культури, збереження історичної свідомості громадян, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості в місті Кузнецовськ на 2016-2020 роки (далі – Програма), що додається.
2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, задіяним у реалізації заходів Програми, забезпечити їх виконання.
3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджет, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.
4. Управлінню освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради щорічно до 20 січня інформувати міську раду про хід виконання Програми.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики та керуючого справами виконавчого комітету В.Міцюка.


Міський голова                                       С.Анощенко

 Вкладення: