Документ № 157 від 28.07.2011 р. Не чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Згідно рішення виконавчого комітету від 31.08.2022 №253-РВ-22 втратило чинність

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

28.07.2011 №157
 
Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про захист економічної конкуренції», «Про ціни і ціноутворення», керуючись вимогами Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та  зв’язку України від 17.11.2009 № 1175, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Порядок встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (додається).

2. Перевізникам всіх форм власності, які надають послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування дотримуватись зазначеного Порядку при поданні на розгляд виконавчого комітету розрахунків тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

3. Організацію виконання рішення та контроль за його виконанням покласти на заступників міського голови, відповідно до розподілу їх функціональних повноважень.

Міський голова                                                                     С.АнощенкоВкладення: