Документ № 96 від 08.07.2013 р. Не чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Згідно рішення виконавчого комітету від 07.10.2022 №346-РВ-22 втратив чинність

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

08.07.2013 №96
 
Про затвердження Положення про Порядок проведення на території міста Кузнецовськ виставково-ярмаркової та презентаційної діяльності

З метою створення належних умов для участі вітчизняних підприємств у традиційних виставково-ярмаркових заходах, у рамках яких запроваджено просування на споживчий ринок конкурентоспроможної вітчизняної продукції, налагодження взаємовигідних ділових контактів між суб’єктами господарювання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  22.08.2007 №1065 «Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні» (із змінами), керуючись пп.8 п.а ст.30, ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Положення про Порядок проведення на території міста Кузнецовськ виставково-ярмаркової та презентаційної діяльності  згідно з додатком.

2. Відділу торгівлі та сфери обслуговування населення виконавчого комітету міської ради організовувати разом з суб’єктами господарювання, які займаються організацією виставково-ярмаркових заходів, залучення до участі безпосередніх товаровиробників та заохочення кращих учасників.

3. Організацію виконання рішення покласти на відділ торгівлі та сфери обслуговування населення виконавчого комітету міської ради (Р.Ляскун); координацію -  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Ю.Кравця); контроль – на постійну комісію з питань розвитку підприємництва, торгівлі, послуг, регуляторної політики та захисту прав споживачів (О.Ципан).

Т.в.о.міського голови, секретар міської ради                                                                          І.КуцВкладення: