Пов’язані документи
Історія документу
Публікація документу
![](/components/com_documents/images/gerb.png)
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія VIII скликання
П Р О Є К Т Р І Ш Е Н Н Я
18.07.2024 | м.Вараш | №3048-ПРР-VIII-4100 |
Про надання дозволу фізичній особі -підприємцю Коцюбайлу А.А. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду |
Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємцю Коцюбайла Арсентія Арсентійовича від 09.07.2024 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, договір купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна від 08.07.2022 року р. №1123, посвідчений приватний нотаріусом Вараського районного нотаріального округу Рівненської області Сусь Л.У., витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 08.07.2022 року № 304584627, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 93, частиною першою статті 122, статтями 123, 186 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати фізичній особі-підприємцю Коцюбайлу Арсентію Арсентійовичу дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 7 (сім) років площею 0,7000 га (кадастровий номер 5620886900:05:059:0012) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення комунальної власності), яка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Мульчиці, вулиця Загребінь.
2. Фізичній особі-підприємцю Коцюбайлу Арсентію Арсентійовичу звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3. Розроблений проєкт землеустрою подати на розгляд сесії міської ради згідно із вимогами чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язківта постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.
Міський голова Олександр МЕНЗУЛ