Документ № 1714-РР-VIII від 02.12.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

02.12.2022 №1714-РР-VIII
 
Про затвердження Програми харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2023 - 2025 роки № 5200-ПР-01

З метою організації безпечного харчування для дітей в закладах освіти, на підставі частини третьої статті 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», абзаців другого, п’ятого частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податку на додану вартість», в зв’язку з прийняттям Закону України від 24.12.2015 № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись підпунктом «а»пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, пунктом 22 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада,

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2023 - 2025 роки № 5200-ПР-01 (далі – Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у березні місяці інформувати Вараську міську раду про хід виконання Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Міський голова                                                                       Олександр МЕНЗУЛВкладення: