Документ № 408-РВ-22 від 18.11.2022 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

18.11.2022 м.Вараш №408-РВ-22
 
Про скасування рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 17 липня 2014 року №134 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Кузнецовськ»

З метою реалізації державної політики з питань дерегуляції господарської діяльності, усунення виявлених суперечностей нормам діючого законодавства України та для дотримання вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», для забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, враховуючи звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта від 11 листопада 2022 року, керуючисьстаттями 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 17 липня 2014 року №134 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Кузнецовськ».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                             Олександр МЕНЗУЛВкладення: