Документ № 244-РВ-22 від 31.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.09.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.08.2022 м.Вараш №244-РВ-22
 
Про звіт щодо виконання бюджету Вараської міської територіальної громади за перше півріччя 2022 року

Відповідно до частини четвертої статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись підпунктом 1 пункту а статті 28, пункту 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради про виконання бюджету Вараської міської територіальної громади за перше півріччя 2022 року, виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Звіт про виконання бюджету Вараської міської територіальної громади за першепівріччя 2022 року погодити:

1.1 По загальному фонду:

1.1.1. По доходах в сумі 473 455,3 тис. грн;

1.1.2.По видатках в сумі 331 825,6 тис. грн.

1.2. По спеціальному фонду:

1.2.1. По доходах в сумі 3 687,3 тис. грн;

1.2.2. По видатках в сумі 21 966,8 тис. грн, по кредитуванню в сумі «-» 19,3 тис. грн (повернення пільгових довгострокових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво/реконструкцію/придбання житла).

2. Подати звіт про виконання бюджету Вараської міської територіальної громади за перше півріччя 2022 року на розгляд Вараській міській раді.

3. Головним розпорядникам бюджетних коштів громади спільно з керівниками підприємств, установ та організацій, які належать до сфери їх управління (оперативного управління) та фінансуються з бюджету громади з дотриманням вимог чинного законодавства:

здійснювати реєстрацію бюджетних зобов’язань з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» зі змінами;

обмежити витрати, не пов’язані з першочерговими питаннями функціонування установ, організацій та підприємств в умовах воєнного стану та розміщенням тимчасово переміщених осіб;

призупинити до закінчення воєнного стану реалізацію місцевих програм, крім програм, пов’язаних з підтримкою територіальної оборони, військових та правоохоронних органів, цивільним захистом населення, соціальним захистом та соціальним забезпеченням, функціонуванням медичних установ та інших установ і закладів бюджетної сфери.

4. Керівникам бюджетних установ та комунальних підприємств Вараської міської територіальної громади:

посилити внутрішній контроль за управлінням бюджетними коштами, їх плануванням та використанням, майном комунальної власності, діяльністю комунальних підприємств;

вжити заходів щодо недопущення порушення бюджетного законодавства, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни при виконанні кошторисів та планів використання бюджетних коштів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                   Олександр МЕНЗУЛВкладення: