Документ № 1548-РР-VIII  від 14.07.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Двадцять перша сесія

РІШЕННЯ

14.07.2022 №1548-РР-VIII
 
Про внесення змін до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та затвердження Положення в новій редакції

З метою приведення установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради у відповідність до чинного законодавства, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись статтею 25, пунктом десятим частини четвертої статті 42, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, в частині внесення змін до його положення, а саме:

1.1. В розділі 1 «ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ» пункт 1.12 Інших працівників Департаменту та керівників підпорядкованих закладів культури за наказом призначає на посади та звільняє з посад директор Департаменту у порядку, визначеному чинним законодавством замінити на «1.12 Інших працівників Департаменту за наказом призначає та звільняє з посади директор Департаменту у порядку, визначеному чинним законодавством України. Керівників підпорядкованих закладів Департаменту призначає на посади та звільняє з посад міський голова у порядку, визначеному чинним законодавством України та установчими документами цих закладів».

1.2. В розділі 1 «ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ» пункт 1.18 Місцезнаходження Департаменту: 34400, Рівненська область, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, 23 замінити на «1.18 Місцезнаходження Департаменту: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, 23».

2. Затвердити Положення про департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції №5100-П-01, згідно з додатком.

3. Уповноважити директора департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язківта на постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: