Документ № 97-Род-22-7180 від 23.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.05.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

23.05.2022 №97-Род-22-7180
 
Про відновлення надання послуг з комплексної реабілітації (абілітації) отримувачам послуг на Програмі амбулаторного перебування у Вараському міському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко на період воєнного стану

З метою забезпечення надання послуг з комплексної реабілітації (абілітації) отримувачам послуг, відповідно до законів України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Вараському міському центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко відновити надання послуг з комплексної реабілітації (абілітації) отримувачам послуг на Програмі амбулаторного перебування, на період воєнного стану, в приміщенні дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №4 Вараської міської ради.

2. Начальнику Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олені КОРЕНЬ тимчасово надати приміщення дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №4 Вараської міської ради Вараському міському центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А. Матвієнко та забезпечити їх необхідною матеріально-технічною базою для надання послуг з комплексної реабілітації (абілітації) отримувачам послуг на Програмі амбулаторного перебування.

3. Директору Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А. Матвієнко Наталії ФЕДІНЧИК організувати роботу з урахуванням воєнної ситуації та забезпечити надання послуг комплексної реабілітації (абілітації) для отримувачів послуг на Програмі амбулаторного перебування.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                               Олександр МЕНЗУЛВкладення: